Turniej BRIX CUP i event POKONAJ MISTRZA

BRIX-CUPJuż w najbliższą niedzielę 29 sierpnia do Pułtuska zawitają takie marki piłkarskie jak Legia Warszawa, Górnik Łęczna, czy Stomil Olsztyn.
Wszystko za sprawą imprezy organizowanej przez BRIX Pułtusk. W zasadzie będą to dwie imprezy sportowe, które zagoszczą jednocześnie na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 2A.
Imprezą otwartą skierowaną szczególnie do młodszej części Pułtuszczan i mieszkańców Powiatu Pułtuskiego, będzie EVENT PIŁKARSKI “POKONAJ MISTRZA”.
To wydarzenie, organizowane przez UKS FUTURE IS NOW, które daje wiele możliwości zwłaszcza jeśli interesujesz się piłką nożną, a znajdziesz tu:
*PONAD 20 ATRAKCJI PIŁKARSKICH
* GWIAZDY PIŁKARSKIE
*WYZWANIA PIŁKARSKIE Z NAGRODAMI
* DMUCHAŃCE
WSZYSTKO ZA DARMO, A JESZCZE NAGRADZAMY ZA AKTYWNOŚĆ
Szczegóły eventu “Pokonaj Mistrza” w linku: https://projektpilkarz.pl/lib/fb2dvf/Prezentacja—Pokonaj-Mistrza-2021-ks5tikbl.pdf?fbclid=IwAR26b60kz_QEwO-_t7GY_Gxl0tYigoIGlKUfRXfw3DNyzgcqE-ur77X7LDI
Imprezą towarzyszącą będzie piłkarski turniej dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych. Pułtuszczankom oprócz wymienionych wyżej klubów przyjdzie stanąć w szranki z uznanymi w piłce kobiecej ekipami z Warszawy, czy innych miast jak chociażby Skierniewice, Ostrołęka, Raszyn, czy Bieżuń.
RAZEM Z BRIX PUŁTUSK i UKS FUTURE IS NOW IMPREZĘ ORGANIZUJĄ NIEZASTĄPIENI
Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
https://drogiimosty.com.pl
https://brix.net.pl
Miasto Pułtusk
Powiat Pułtuski
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku

Spraw sobie niezapomniane zakończenie wakacji w ostatnią niedzielę sierpnia na stadionie w Pułtusku w godzinach 9:00-16:00

Film Promo z poprzednich edycji:

POKONAJ MISTRZA

Informacja z mosir.pultusk.pl