Statuetki dla zwycięzców konkursu „PRZYJAZNY KONSUMENTOWI”

13 stycznia br. na posiedzeniu Zarządu Powiatu w Pułtusku Starosta Pułtuski Jan Zalewski oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Pułtusku Tadeusz Nalewajk wręczyli symboliczne statuetki zwycięzcom konkursu „PRZYJAZNY KONSUMENTOWI”. Organizatorami XII już edycji są Zarząd Powiatu w Pułtusku, Powiatowy Rzecznik Konsumentów i Pułtuska Gazeta Powiatowa.

Konkurs o charakterze konsumenckim i był adresowany do pełnoletnich mieszkańców powiatu pułtuskiego. Jego główny cel to wyróżnienie i promowanie pozytywnych przykładów placówek handlowych i usługowych, które na co dzień nie tylko przestrzegają obowiązujących przepisów prawnych, ale tworzą przyjazne środowisko dla konsumentów, dbają o ich interesy, właściwą organizację  i koordynację, którzy wychodzą z ofertą rynkową spełniającą kryteria przyjazne konsumentom.

Nagrody przyznano w kategoriach:

Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenie Miasta Pułtusk;
Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenie Miasta Pułtusk;
Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenach Wiejskich Powiatu Pułtuskiego;
Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenach Wiejskich Powiatu Pułtuskiego;
Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenie Powiatu Pułtuskiego;
Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenie Powiatu Pułtuskiego;

Pełna informacja o laureatach pod linkiem:

Rozstrzygnięto konkurs „Przyjazny Konsumentowi”