Rozstrzygnięcie Konkursu „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”

Kartka świąteczna, która zdobyła I miejsce w konkursie W poniedziałek 6 grudnia 2021r. obyło się rozstrzygnięcie konkursu na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pułtusku. W konkursie wzięło udział 14 dzieci i młodzieży będących w pieczy zastępczej z terenu powiatu pułtuskiego. Komisja miała nie lada problem z wyborem najciekawszej kartki. Wszystkie kartki były bardzo oryginalne i staranne, a niektóre z nich zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem a także serdecznymi życzeniami. Ostatecznie wyłoniono 3 laureatów oraz przyznano 11 wyróżnień.

I miejsce: Zuzanna lat 6
II miejsce: Julia lat 8
III miejsce: Łukasz, l. 12
Wyróżnienia otrzymali: Nadia, Adam,  Mateusz, Gabriela, Bartosz, Paweł, Aleksander, Eryk, Tomasz, Krzysztof, Julka

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!