PUŁTUSKIE TARGI PRACY’2018

 

26 kwietnia 2018 r. na terenie Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku, odbyły się Pułtuskie Targi Pracy 2018. Tegoroczne wydarzenie miało miejsce w plenerze. Inicjatorami i organizatorami targów byli Starosta Pułtuski oraz Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku, współorganizatorem – Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku.

Najważniejszy cel targów pracy to umożliwienie bezpośredniego kontaktu osób bezrobotnych i poszukujących pracy z pracodawcami oraz prezentacją ofert pracy. Intencją organizatorów było także zapoznanie uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, którzy za chwilę ukończą naukę, z lokalnymi przedsiębiorcami, a także z firmami, funkcjonującymi w sąsiednich powiatach, w celu podjęcia zatrudnienia.

Liczba wystawców w tym roku wzrosła dwukrotnie, przerastając najśmielsze oczekiwania organizatorów. Udział w targach pracy wzięli następujący pracodawcy: „SPOŁEM” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Pułtusku, Biuro Regionalne ORI Kosmetyki Wiśniowska Beata, DARBUD Dariusz Zaręba, ETI POLAM Sp. z o. o., FARMACOL Logistyka Sp. z o. o.,
Early Stage Filia w Pułtusku, Firma Usługowo – Handlowa Janusz Gajewski, Hotel Narvil Conference & Spa, Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o. o. ,Jeronimo Martins Polska S.A., Jolanta Turkiewicz, Kinga Frydrych, Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku, Leasing Team Sp z o.o., MARDOM PRO Sp. z o. o. Sp. k., Market budowlany „Pszczółka”, Montek Rafał Zaręba, PHU ROLCZAR II Elżbieta Czarnowska, PHU ROLCZAR Krzysztof Czarnowski, PHU ROLCZAR Piotr Czarnowski, PIEKARNIA Andrzej Krawczyk, PIEKARNIA POPŁAWY s. c. Stanisław Krzyżewski, Anna Pochmara, Krzysztof Krzyżewski, Piekarnia Sławomir Białczak, Polbram Steel Group Sp. z o. o. Sp. k., Quad Graphics Europe Sp. z o.o., TI Poland Sp z o. o., Usługi Introligatorskie Marek Borczyński, WALKRYS POLSKA Sp. z o. o., Usługi marketingowe Karolina Gosik, HATEK Janusz Zaręba Sp. j. oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat
w Pułtusku.

Organizatorzy składają ogromne podziękowania: Wystawcom za aktywne włączenie się w tak ważną dla lokalnego rynku pracy inicjatywę, Naszym Klientom, odwiedzającym stoiska, Dyrekcji, Nauczycielom i licznie przybyłej na targi pracy Młodzieży oraz Lokalnym Mediom. Ogromne podziękowania składamy także Dyrekcji i Pracownikom Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku, Dyrekcji i Pracownikom Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Pułtusku, Dyrekcji i Pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Pułtusku, Dyrekcji i Pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Obrytem, Dyrekcji i Pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach, Dyrekcji i Pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Pułtusku, Dyrekcji i Pracownikom Zarządu Dróg Powiatowych w Pułtusku – za wsparcie organizacyjne przedsięwzięcia.

Mamy nadzieję, że Pułtuskie Targi Pracy, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku, zaowocują pozyskaniem przez firmy dobrych pracowników, zaś absolwentom ułatwią stawianie pierwszych kroków na rynku pracy.

Do zobaczenia za rok !