Promesa z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dla Powiatu Pułtuskiego

Dzisiaj w Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pułtusku odbyło się spotkanie samorządowców z subregionu ciechanowskiego z Wojewodą Mazowieckim Konstantym Radziwiłłem, który wręczył symboliczne promesy na realizację projektów z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Starosta Pułtuski Jan Zalewski wspólnie z Wicestarostą Pułtuskim Beatą Józwiak odebrali symboliczny czek na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3412W na odcinku Domosław – Pokrzywnica”
Wartość inwestycji – 2 615 501,58 zł,
Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wyniesie – 1 307 750,79 zł,
wkład własny Powiatu Pułtuskiego – 1 307 750,79 zł

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg dotyczy mniejszych dróg, które wpływają na jakość życia mieszkańców. Są to drogi, które zapewniają codzienny transport, a także podnoszą wartość inwestycyjną. Ich realizacja związana jest z lokalnymi przedsiębiorstwami, co wpływa na rozwój gospodarki.

Foto: Pułtusknews