Odprawa roczna pułtuskiej policji z udziałem władz powiatu

Odprawa roczna pułtuskiej policji z udziałem władz powiatuWicestarosta Beata Jóźwiak reprezentowała Powiat Pułtuski podczas uroczystej rocznej odprawy funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. Spotkanie odbyło się we wtorek 24 stycznia w sali Rady Miejskiej w pułtuskim ratuszu. Wzięli w nim udział również:  Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. Radomiu inspektor Piotr Janik, a także Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk oraz Prokurator Rejonowa w Pułtusku Jolanta Świdnicka.

Przybyłych gości, funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych KPP powitał Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku podinsp. Paweł Antośkiewicz, który następnie szczegółowo podsumował wyniki pracy pułtuskiej policji w 2022 roku.
Podziękowania za całoroczną służbę i wzorowe wykonywanie obowiązków, pułtuskim policjantom i pracownikom KPP, złożył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. Radomiu insp. Piotr Janik.

zdj. Urząd Miejski w Pułtusku