Letnie warsztaty artystyczne dla młodzieży „Jak się macie?”

Plakat - Jak się macieTo ja.
Widzisz mnie? Słyszysz?
Potrafię setki tysięcy rzeczy ale nie wiem czy o tym wiesz. W zasadzie to nie wiem czy ja o tym wiem… Tak NAPRAWDĘ. To wszystko jest dość skomplikowane bo otacza mnie dziwna rzeczywistość, w której to co dawniej normalne stało się niezwykle. Gdzie słucham i patrzę, ale bardzo rzadko zabieram głos. I niby jest ok, mam kontakt ze światem, piszę ze znajomymi na Discordzie, w telefonie przeglądam kolejne TikToki ale…
Może wcale nie jest ok albo może mogłoby być inaczej? Lepiej? Może ja też mam coś do powiedzenia i ktoś to powinien usłyszeć? Jak JA to widzę?! Co JA czuję?! Czego JA chce?!

,,Jak się macie?” to letnie warsztaty artystyczne dla młodzieży z gminy Obryte, podczas których postaramy się odbudować utraconą w czasie pandemii przestrzeń relacji społecznych oraz wydobyć nagromadzone w nas emocje. Będzie to czas poszukiwań w głąb siebie, gdzie każdy z nas z pewnością odnajdzie coś niezwykłego co da mu siłę i moc.

Zapraszamy młodzież od 12. do 18 r. życia.
Zapisy trwają do 13 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc zapraszamy do udziału także młodsze dzieci.
Kontakt:
e-mail: lwt.zambskikoscielne@gmail.com
WhatsApp: 691740855
FB: Lato w Teatrze Zambski Kościelne
W wiadomościach prosimy o podanie: imienia, nazwiska, wieku oraz numeru PESEL uczestnika projektu.
!!! Decyzja o udziale w projekcie wiąże się z deklaracją o uczestnictwie w całości projektu !!!
Projekt realizowany jest przez Fundację Zaułek Krzysztofa Falkowskiego we współpracy z: Wójtem Gminy Obryte Sebastianem Mroczkowskim, Powiatem Pułtuskim, Zespołem Placówek Oświatowych w Obrytem, OSP i Kołem Gospodyń Wiejskich w Zambskach Kościelnych.
Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.