II Rajd profilaktyczny z okazji Dnia Dziecka

II Rajd profilaktyczny z okazji Dnia Dziecka1 czerwca, na stadionie MOSiR w Pułtusku, odbył się II Rajd Profilaktyczny, zorganizowany przez Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego, dofinansowany przez Powiat Pułtuski w ramach kalendarza wydarzeń, organizowanych i współorganizowanych przez powiat w 2023 roku.

W ramach atrakcji, przygotowanych przez organizatorów, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego wzięli udział w kursie bezpiecznego wypoczynku nad wodą, poprowadzonym przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Kolejnym punktem programu był spływ kajakowy po Narwi. Najwięcej emocji wzbudził mecz piłki nożnej o puchar Starosty Pułtuskiego, w którym zagrała drużyna uczniów ZSZ przeciwko drużynie nauczycieli i absolwentów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8:0 dla drużyny uczniów. Puchar, w imieniu Starosty Pułtuskiego Jana Zalewskiego, wręczyła zwycięzcom Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak.
Po portowych emocjach wręczono nagrody laureatom konkursu wiedzy o szkole. Organizatorzy zadbali również o poczęstunek dla wszystkich uczestników tegorocznego rajdu profilaktycznego.
Za udostępnienie obiektu organizatorzy dziękują Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Pułtusku.