Droga Lipniki Stare-Stare Bulkowo już odebrana

W poniedziałek, 23 grudnia 2019 r. dokonano końcowego odbioru inwestycji pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3403W Pułtusk – Bulkowo – Skórznice – Gąsiorowo na odcinku Lipniki Stare – Stare Bulkowo”. W ramach zadania wykonano nową nawierzchnię bitumiczną o długości 700 metrów, obustronne pobocza, odtworzono rowy odwadniające koronę drogi. Całkowity koszt robót budowlanych wyniósł: 316.997,20 zł. Na realizację zadania Powiat Pułtuski otrzymał dotację z Gminy Winnica w kwocie 50.000,00 zł oraz dofinansowanie z Ministerstwa Infrastruktury w wysokości 58.448,00 zł.

W odbiorze drogi wzięli udział: Przewodniczący Rady Powiatu w Pułtusku Tadeusz Nalewajk, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Mariusz Kowalewski, Kierownik Działu Technicznego ZDP Artur Andrusiak oraz przedstawiciel Przedsiębiorstwa Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o. z Ostrowi Mazowieckiej Andrzej Dudzik.