UROCZYSTE POWOŁANIE PODINSP. JAROSŁAWA OLSZEWSKIEGO NA STANOWISKO KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W PUŁTUSKU

18 lipca 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Pułtusku odbyło się uroczyste powołanie podinsp. Jarosława Olszewskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji.


W uroczystości uczestniczył insp. Tomasz Michułka – Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu, dr Zbigniew Mikołajczyk –  poprzedni Komendant pułtuskiej policji, obecny Zastępca Komendanta – Prorektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, nadkom. Paweł Antośkiewicz – p.o. I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku, przedstawiciele władz samorządowych powiatu pułtuskiego –  Jan Zalewski Starosta Pułtuski,  Beata Jóźwiak Wicestarosta, Wiesław Cienkowski Przewodniczący Rady Powiatu, przedstawiciele: lokalnych samorządów – miejskiego i gminnych, instytucji współpracujących z KPP Pułtusk, funkcjonariuszki, funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy oraz rodzina Komendanta Powiatowego Policji.

Uroczystość była również okazją do podziękowania za pracę dotychczasowemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Pułtusku podinsp. dr Zbigniewowi Mikołajczykowi i  odznaczenia podinsp. dr Zbigniewa Mikołajczyka i asp.sztab. Grzegorza Kowalskiego – brązową  odznaką „ZASŁUŻONY POLICJANT”nadaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.