28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami

Po raz kolejny Pułtusk zagrał w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w minioną niedzielę, 12 stycznia 2020 r. w sali Kina Narew MCKiS w Pułtusku. Tradycyjnie sztab Orkiestry, którego szefem jest Pani Teresa Zielińska, mieścił się w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku. Podczas Finału, między licznymi licytacjami, koncertowała Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP oraz Grupa PRESTIGE z Filipem Rychcikiem. Imprezę zakończył występ Studia Tańca SWAG Olgi Nitkowskiej – Brejnak.
W tym roku dzięki hojności mieszkańców udało się zgromadzić środki pieniężne na łączną kwotę: 90 137,72 zł.
Jak co roku wręczono nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku, które otrzymali:
– wolontariusze z Powiatu Pułtuskiego, którzy zebrali najwięcej pieniędzy w ubiegłorocznym 27. Finale WOŚP –  Natalia Wielgo, Aleksandra Godlewska, Kacper Krzyżewski;
– szkoła i przedszkole, które zebrały największą sumę pieniędzy w tegorocznym 28. Finale -Zespół Placówek Oświatowych w Zatorach i Przedszkole Miejskie Nr 4 w Pułtusku.