Dzienne archiwum: 28 kwietnia 2023

Absolwenci powiatowych szkół ponadpodstawowych odebrali świadectwa

Absolwenci powiatowych szkół ponadpodstawowych odebrali świadectwaPiątek 28 kwietnia dla absolwentów trzech szkół ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest Powiat Pułtuski, był dniem pożegnania ze szkołą. Uczniowie klas IV Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku, Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku oraz Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa, po 4-letniej edukacji, odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Przed nimi egzamin dojrzałości, który rozpocznie się już za kilka dni. Podczas rozdania świadectw uczniom szkół ponadpodstawowych towarzyszyli przedstawiciele władz Powiatu Pułtuskiego – Wicestarosta Beata Jóźwiak, która uczestniczyła w uroczystości w LO im. Piotra Skargi i w ZS im. Bolesława Prusa oraz Sekretarz Powiatu Katarzyna Jankowska, która obecna była podczas pożegnania absolwentów ZSZ im. Jana Ruszkowskiego.