18.08.2018r. odbył się Piknik Integracyjno-Promocyjny

18.08.2018r. odbył się Piknik Integracyjno-Promocyjny, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Pułtusku.

W trakcie trwania imprezy nieodpłatnie rozdane zostały  gadżety i materiały promujące powiat pułtuski i jego walory przyrodnicze, historyczne oraz kulturalne. Uczestnicy pikniku otrzymali albumy i foldery zawierające informacje na temat ciekawych miejsc i obiektów z terenu powiatu pułtuskiego, kalendarze na rok 2019, torby ekologiczne, parasole, magnesy, podkładki pod kubeczki i foto puzzle.

Uczestnicy pikniku mieli możliwość nieodpłatnego skosztowania swojskich wędlin, ciast, pierogów, serów i wielu innych przysmaków oraz odbyć darmowy rejs gondolą po rzece Narew.

Na scenie wystąpiły: Zespół „Dzieci Puszczy Białej”, Zespół „Przyjaźń” z Klubu Srebrnego Wieku, Kamil Przewłodzki, klub sportowy Semiramida, „Jagoda i Brylant” oraz „Blueberry Hill”.

Podczas trwania pikniku rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny pt.: „Miejsca i obiekty, które prezentują wielokulturowość i różnorodność Powiatu Pułtuskiego”, który zorganizowany został dla dzieci ze szkół średnich z terenu powiatu pułtuskiego.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Klaudia Kalinowska – uczennica Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku

II miejsce – Wiktoria Cichocka – uczennica Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku

III miejsce – Agnieszka Dobrzyńska – uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. A. Karłowicz w Pułtusku

Do pobrania:
Powiat Pułtuski mini przewodnik