ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 W ZS IM. B. PRUSA W PUŁTUSKU

24 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku uroczyście zakończono rok szkolny 2015/2016. W podniosłym nastroju, w otoczeniu dostojnych gości, nauczycieli i rodziców, nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród książkowych uczniom, którzy najciężej pracowali, odnosząc przy tym godne naśladowania sukcesy.

Nagrody za najwyższe wyniki w nauce, ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku, otrzymała z rąk wicestarosty Beaty Jóźwiak, uczennica Technikum Alicja Łebkowska oraz absolwentka Zasadniczej Szkoły Zawodowej Karolina Wichlińska.

Nagrody dla najzdolniejszych uczniów kończących naukę w Zasadniczej Szkole Zawodowej, ufundowane przez dyrektora Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości Janusza Borzyńskiego, wręczono Grzegorzowi Siebierskiemu i Emilowi Krysiakowi.

Świadectwo z wyróżnieniem uzyskało siedmioro uczniów: Alicja Łebkowska, Iga Bogdanowicz, Natalia Nowak, Justyna Świderska, Weronika Szymańska, Karolina Wichlińska, Patryk Klejment. Młodzież została uhonorowana przez Radę Rodziców działającą przy Zespole Szkół nagrodami książkowymi i pamiątkowymi dyplomami.

Za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły wyróżniono następujących uczniów: Michała Kaczmarczyka, Kamila Przewłodzkiego, Magdalenę Prus, Igę Bogdanowicz, Kacpra Cendrowskiego i Wojtka Frocha.

Podziękowanie za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w roku szkolnym otrzymali: Paweł Grzelecki, Adrian Słoniewski, Alicja Łebkowska, Kamil Woźniak, Patryk Zalewski, Katarzyna Skoczeń, Milena Witkowska, Aleksandra Truszczyńska, Justyna Adamczyk, Kinga Sakowska, Inez Smyk, Dominika Ślepowrońska, Klaudia Kopczyńska, Karolina Chodyna, Łukasz Olejnik.

Uczniowie zostali również nagrodzeni za udział i wysokie osiągnięcia w różnego rodzaju konkursach. Dyplom i nagrodę wręczono:
– Natalii Kowalskiej za zajęcie II miejsca w Szkolnym Konkursie Wiedzy Konsumenckiej,
– Natalii Kroczek za zajęcie III miejsca w Szkolnym Konkursie Wiedzy Konsumenckiej,
– Idze Bogdanowicz za zajęcie I miejsca w konkursie językowym Poster my wall.

Nagrodami książkowymi za udział w konkursie historycznym z okazji 95. Rocznicy Bitwy Warszawskiej wyróżniono Ewelinę Smolińską i Natalię Kroczek.

Dyplom za udział w Etapie Okręgowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia otrzymał Kacper Cendrowski.

W dowód wdzięczności za udział w kwestach ulicznych wręczono dyplomy: Marlenie Malickiej, Sebastianowi Kuczyńskiemu, Patrycji Michnowskiej i Mateuszowi Świdwa.

Podziękowanie od Fundacji Bank Żywności za udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności, otrzymali: Kamil Przewłodzki, Martyna Tyburzec, Patrycja Zadrożna, Natalia Gburzyńska, Aneta Zawadzka, Natalia Jurkiewicz, Aleksandra Grabowska, Weronika Pawlikowska, Karolina Dublińska, Karolina Strzelińska, Ola Truszczyńska, Małgorzata Morawska, Natalia Zalewska, Mateusz Łuszcz, Kamil Wróblewski, Kamil Czarnecki, Karolina Chodyna, Kinga Koczara, Justyna Świderska, Klaudia Kalinowska, Albert Recław.

Info: Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku