ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 W LO IM. P. SKARGI W PUŁTUSKU

24 czerwca 2016 r. o godz. 9.00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Pułtusku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Dyrektor szkoły Barbara Meredyk podsumowała miniony rok szkolny, pogratulowała uczniom odniesionych sukcesów oraz odczytała życzenia przekazane przez Krzysztofa Nuszkiewicza – Burmistrza Miasta Pułtusk. Ciepłe słowa do uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły skierowali również zaproszeni goście: Katarzyna Jankowska – Dyrektor Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Pułtusku, Maria Korbal – Prezes Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Jolanta Siejbik – Przewodnicząca Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty Ziemi Pułtuskiej. W imieniu Samorządu Uczniowskiego, podziękowania i życzenia złożyła Przewodnicząca – Dominika Ciszewska.

Najwyższą średnią ocen w roku 2015/2016 uzyskała Ewelina Rudowska.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymało 49 uczniów: Dominika Balińska, Artur Kamiński, Karolina Wojtkowska, Bartosz Chimkowski, Milena Głowacka, Justyna Krupińska, Olga Skrzydlak, Bartosz Smoliński, Maciej Sosnowicz, Jakub Czarnecki, Natalia Fabisiewicz, Oliwia Krzyżewska, Dominika Miłoszewska, Aleksandra Archacka, Syuzanna Baghdasaryan, Aleksandra Koczara, Piotr Kosakowski, Kinga Lesińska, Julia Mastalerz, Klaudia Mroczkowska, Alicja Pawlak, Wiktoria Sepełowska, Magdalena Witkowska, Aleksandra Zglejszewska, Weronika Zych, Natalia Żurawińska, Zuzanna Wrzesińska, Olga Wasilewicz, Natalia Barbarska, Milena Gralewska, Angelika Olszewska, Wiktoria Panfil, Anita Wawryła, Małgorzata Gronczewska, Aleksandra Dąbrowska, Natalia Górska, Bartosz Gruchalski, Paweł Kopytowski, Martyna Kosewska, Weronika Sitek, Dorota Skoroda, Aleksandra Al-Askari, Alicja Bobowska, Wiktoria Dobrowolska, Aleksandra Ostaszewska, Iga Przybyłowska, Ewelina Rudowska, Julita Siemieniak, Kinga Sosnowicz. W dowód uznania młodzież otrzymała nagrody książkowe oraz dyplomy.

Nagrody za 100% frekwencję uzyskało sześcioro uczniów: Dominika Balińska, Justyna Borczyńska, Patrycja Siemek, Mateusz Gietka, Albert Byrski, Felicja Salwin. Felicja Salwin, która nie opuściła żadnej godziny lekcyjnej przez dwa lata nauki szkolnej, otrzymała nagrodę rzeczową. Natomiast pozostałym uczniom wręczono nagrody książkowe. Wszyscy wyróżnieni otrzymali również pamiątkowe dyplomy.

Nagrodzeni zostali także uczniowie biorący udział i osiągający wysokie lokaty w konkursach i olimpiadach, projektach edukacyjnych, zawodach sportowych oraz godnie reprezentujący szkołę w środowisku lokalnym: Gabriela Adamkiewicz, Anita Andruchewicz, Dominika Balińska, Norbert Godlewski, Matylda Iniarska, Oliwia Iwanowska, Patrycja Kamińska, Artur Kamiński, Jacek Kasiński, Aleksandra Mróz, Aleksandra Muchowska, Kacper Poraziński, Zuzanna Siwka, Wiktoria Stasiak, Jakub Wiśniewski, Karolina Wojtkowska, Magdalena Żebrowska, Mikołaj Brzozowski, Bartosz Chimkowski, Adrianna Chmielewska, Grzegorz Dagis, Mateusz Gietka, Daniel Kalinowski, Justyna Krupińska, Karol Matusiak, Jakub Pudłowski, Roxana Romańska, Przemysław Salamończyk, Bartosz Smoliński, Karol Witkowski, Albert Byrski, Błażej Chmielewski, Jakub Czarnecki, Natalia Fabisiewicz, Dominika Gołębiowska, Piotr Gos, Weronika Kowalska, Oliwia Krzyżewska, Dominika Miłoszewska, Adrian Mossakowski, Jan Możdżyński, Maciej Oryl, Patrycja Różalska, Gabriela Wieczorek, Paweł Załoga, Mateusz Żołnierzak, Aleksandra Archacka, Syuzanna Baghdasaryan, Kinga Cichocka, Marta Ciecierska, Mateusz Deja, Aleksandra Kacprzycka, Marta Kaźmierczak, Weronika Kisiel, Aleksandra Koczara, Piotr Kosakowski, Dorota Kowalczyk, Natalia Kuchta, Weronika Laskowska, Kinga Lesińska, Julia Mastalerz, Klaudia Mroczkowska, Paulina Nowocińska, Alicja Pawlak, Wiktoria Sepełowska, Magdalena Witkowska, Zuzanna Wrzesińska, Aleksandra Zdunek, Aleksandra Zglejszewska, Weronika Zych, Natalia Żurawińska, Maciej Kaczmarczyk, Szymon Myczkowski, Łukasz Smoleń, Michał Tyszkiewicz, Olga Wasilewicz, Natalia Barbarska, Adrian Bobik, Adam Kamiński, Krzysztof Kosek, Wiktor Nalewajk, Angelika Olszewska, Kamil Siarkowski, Karol Wardziński, Natalia Dziewulska, Weronika Fijałkowska, Jakub Gródek, Mateusz Jasiński, Marta Karasiewicz, Filip Kubiak, Natalia Kuczyńska, Alex Lacarus, Barbara Matuszewska, Felicja Salwin, Natalia Cienkowska, Aleksandra Dąbrowska, Natalia Górska, Iga Kaliszuk, Artur Samsel, Weronika Sitek, Mateusz Świętochowski, Patryk Wójcik, Dominika Ciszewska, Agata Kalinowska, Karolina Kluczek, Karolina Konarzewska, Ludwika Kowalewska, Iga Lachowska, Milena Mórawska, Angelika Nowacka, Iga Przybyłowska, Ewelina Rudowska, Julita Siemieniak, Kinga Sosnowicz.

Za wybitne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, szczególnie w zakresie matematyki, został wyróżniony nagrodą rzeczową Bartosz Chimkowski.

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 uświetnił występ uczniów klasy I C oraz szkolnego chóru.

Info: Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku