Wystawa Twórczości Osób Niepełnosprawnych z powiatu pułtuskiego w Legionowie

4 marca 2016 r., już po piaty mieszkańcy DPS w Ołdakach, DPS w Obrytem, podopieczni ŚDS w Pułtusku oraz uczniowie SOSW im. A. Karłowicz w Pułtusku, podczas inauguracji Dni Osób Niepełnosprawnych miasta Legionowo i powiatu legionowskiego, zaprezentowali swoje prace plastyczne w galerii legionowskiego Ratusza .

Symbolicznego aktu rozpoczęcia Dni Osób Niepełnosprawnych dokonali: Marek Pawlak – zastępca prezydenta miasta Legionowo, Janusz Kubicki – radny Rady Powiatu Legionowskiego oraz Zenon Durka – Dyrektor MOK Legionowo, natomiast otwarcia Wystawy Twórczości Osób Niepełnosprawnych z powiatu pułtuskiego  dokonały Anna Frejlich dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pułtusku oraz Aldona Iniarska dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Pułtusku.
Prace plastyczne wykonane przez twórców z powiatu pułtuskiego przyciągają zwiedzających różnorodnością technik plastycznych oraz pomysłowością wykonawców.
Wystawa potrwa do  15 marca 2016r.

IMG_5944IMG_5942IMG_5939