Wyniki eliminacji powiatowych XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

20.04.2016 r. przeprowadzono eliminacje powiatowe XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo” organizowanego przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Szefa Obrony Cywilnej Kraju we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich.
W ramach konkursu wpłynęło 135 prac. Komisja Konkursowa oceniała prace pod względem zgodności z tematem, poziomu artystycznego oraz jakości i estetyki wykonania.

I grupa – uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych:
I miejsce – Rozalia Głowacka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrytem
II miejsce – Oliwia Zdunek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pokrzywnicy
III miejsce – Adam Matuszewski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pniewie
Wyróżnienie – Wiktoria Matusiewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. mjr Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Wyróżnienie – Wiktoria Wyrek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pokrzywnicy

II grupa – uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:
I miejsce – Magdalena Śniegocka – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku
II miejsce – Eliza Pudłowska – Szkoła Filialna im. Janusza Korczaka w Zambskach Kościelnych
III miejsce – Gabriela Bala – Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrytem
Wyróżnienie – Aleksandra Kaczyńska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zatorach
Wyróżnienie – Weronika Borkowska – Szkoła Filialna im. Janusza Korczaka w Zambskach Kościelnych

III grupa – uczniowie gimnazjów:
I miejsce – Paulina Matuszewska – Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Pniewie
II miejsce – Kinga Piszewska – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Zatorach
III miejsce – Julia Nałęcz – Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach
Wyróżnienie – Patrycja Zielska – Publiczne Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy
Wyróżnienie – Oliwia Domała – Publiczne Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy

Zwycięskie prace zostaną przesłane na etap wojewódzki konkursu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!