Uczniowie i nauczyciele ZS im. B. Prusa w Pułtusku doskonalą swoje umiejętności w Hiszpanii i Włoszech

W ramach projektu „Mobilności zagraniczne szansą sukcesu zawodowego uczniów i nauczycieli”, w niedzielę (31 stycznia br.) 22 uczniów Technikum Nr 2 w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku, pod opieką Pań – Krystyny Chodkowskiej i Cecylii Sokołowskiej, poleciało do Włoch i Hiszpanii na 4 tygodniowe praktyki zawodowe. W wyjeździe bierze udział także 4 nauczycieli Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku, którzy uczestniczą w tygodniowym szkoleniu dla kadry typu job shadowing.

Projekt realizowany jest przez Wydział Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Pułtusku.

Dzięki uczestnictwu w projekcie zarówno uczniowie jak i nauczyciele mają możliwość rozwoju osobistego oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych.

/Aneta Jagielska/