Konferencja podsumowująca projekt „Mobilności zagraniczne w Portugalii kluczem do sukcesu uczniów i nauczycieli”.

15 listopada 2017 r. w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku miała miejsce konferencja podsumowująca projekt „Mobilności zagraniczne w Portugalii kluczem do sukcesu uczniów i nauczycieli”, finansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

W konferencji uczestniczyli: Wicestarosta – Beata Jóźwiak, Dyrektor Wydziału Rozwoju
i Promocji – Anna Makówka, Dyrektor Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu – Katarzyna Jankowska, Wicedyrektor Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa – Anna Balcerowska, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowy im. Jana Ruszkowskiego – Jarosław Druchniak, koordynator projektu – Aneta Szymańska, a także uczniowie i nauczyciele biorący udział w projekcie oraz zaproszeni goście.

Podczas konferencji uczestnicy projektu przedstawili prezentacje multimedialne oraz filmy obrazujące ich pobyt zagranicą. W finalnej części spotkania Wicestarosta – Beata Jóźwiak uroczyście wręczyła wszystkim uczestnikom projektu certyfikaty potwierdzające odbycie zagranicznych staży, praktyk oraz szkoleń. Następnie Dyrektor Wydziału Rozwoju
i Promocji – Anna Makówka podziękowała wszystkim zaangażowanym osobom za współpracę przy realizacji projektu. Na koniec konferencji uczestnicy mieli możliwość degustacji specjałów kuchni portugalskiej, przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół
im. Bolesława Prusa, pod kierunkiem nauczycieli: Anny Kmiołek – Gizara, Anny Wójcik oraz Lidii Przybysz.